Beğen, Paylaş, Kazan kampanyamız 18 Ağustos -  22 Ağustos 2017 tarihleri arasındaki Facebook sayfamızda beğenip , paylaşım yapanlar için geçerli olacak, 23 Ağustos 2017 Saat: 17:00'de 312 Dizayn Sosyal Medya ekibi tarafından Facebook sayfasından açıklanacaktır.

Yarışmayı kazanan kişinin 312 Dizayn Facebook sayfasına mesaj yolu ile adres bilgisi ve telefon bilgisini atmasını istenecek bu doğrultuda ürün adresine gönderilecektir.İstediği renk seçimini yapabilecek :)
Katılım Koşulları:
Facebook sayfamızı beğenip, paylaşıp kampanya fotoğrafımızı kendi  hesabınızda "HERKESE AÇIK" olarak paylaşmanız ve bu paylaşımın kalıcı olması gerekmektedir.

Sadece tek bir paylaşımımızı değil diğer paylaşımları da beğenen ve paylaşan aynı zamanda diğer sosyal ağları takip eden kişilere kura çekiminde öncelik tanınacaktır.

Her katılımcı bir kez paylaşımda bulunabilir.  Kazanan şanslı üyemiz 312 Dizayn sosyal medya yetkilileri tarafından belirlenecektir. (Kişinin sayfada aktif olmasına, diğer gönderileri beğen-etiketle-paylaş yapmasına dikkat edilecektir.)

Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş Bayan-Erkek herkes katılabilir.

Kampanyamız tüm Türkiye'de geçerlidir.